אודות המשרד

אודות מעוף – בדיקת ארנונה והיטלים עירוניים בע"מ

מי אנחנו?

חברת מעוף הינה חברה לייעוץ כלכלי וליווי מקצועי במיסוי מוניציפאלי לארגונים מכלל המגזרים במשק, בנושאי ארנונה, אגרות והיטלי פיתוח, אגרות מים וביוב, ועוד.
החברה, אשר ממוקמת בחדרה, הוקמה בשנת 2009 על ידי מארק פיסחוב – מומחה למיסוי מוניציפאלי ומומחה כלכלי מטעם בית המשפט לחישוב היקף ההשבה של הארנונה.
מארק הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב (2001), תואר ראשון בחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב (2007), ופעיל בתחום המיסוי המוניציפאלי משנת 2001.

מגוון התיקים בהם החברה טיפלה לאורך השנים:

משנת 2001 ועד היום – חברת מעוף טיפלה במגוון רחב של תיקים, וצברה ניסיון עבודה מול רשויות וגופים גדולים: ייעוץ כלכלי להפחתת מיסוי עירוני לחברת החשמל,בחינת סבירות כלכלית לתעריף הארנונה ברשות המקומית נגבה, בחינה של דרישות היטלי פיתוח למשרד הביטחון והסוכנות היהודית, בחינה של חיובי ארנונה וטיפול בהפחתתם למוסדות אקדמאיים ועוד.
לצד הטיפול בתיקים הנ"ל – החברה עבדה עם עוד מגוון גופים גדולים כדוגמת עופר השקעות (גרנד קניון באר שבע), אסותא – מרכזים רפואיים ברמת החייל, רשתות מזון יוחננוף ומחסני השוק, רשת בתי קולנוע לב, ועוד.

שירותי החברה:

חברת מעוף מספקת מגוון שירותים רחב, לרבות: עריכה והגשת חוות דעת מומחה לבתי משפט במחלוקות בין הנישומים לרשויות בענייני חיובי ארנונה, בחינה וניתוח של נתוני מדידה מתוך תשריטי מדידה של הנכסים;שירותי ניהול כספים לעסקים, התייעלות וחסכון בהוצאות, ניתוח כלכלי ואנליטי של העסק לבניית תכנית עסקית לפעולה, בניית דוח תזרים מזומנים ומעקב על ניהול כספי של העסק;ניתוח דוחות כספיים ואיתור הזדמנויות להשקעה במניות -היכרות מעמיקה עם חברות הנסחרות בבורסה בת"א, איתור חברות להשקעה עם פוטנציאל להשבחה;ניתוח מקיף של עלויות מיסוי עירייה;בדיקה מקדמית של סיכוי מול סיכון ואיתור רעיונות להפחתה ועוד.

אמנת שירות:

אנו שמים דגש על אמנת שירות מקיפה אשר כוללת: זמינות ופתרונות מהירים,יושר אישי ומקצועי, חשיבה על טובת הלקוח לפני הכל, מתן דגש על תועלת ותוצאות ומתן תשובות וחוות דעת מקצועיות.
כמו כן, החברה צברה ידע וניסיון רב שנים בבדיקת אלפי שומות, ומעניקה פתרונות מקצועיים לכל לקוחותיה בהתאם לכך. בנוסף – הטיפול תמיד נעשה על ידי דרג גבוה ובכיר, כאשר מארק הינו הגורם אשר מעניק ללקוחות את הייעוץ באופן אישי.

מארק פיסחוב
לקבל יעוץ ראשוני ללא עלות מלאו את הפרטים: